FAQ
"Молодь говорить" - що це?
"Молодь говорить" - це немодерована розмова один-на-один представників української молоді з максимально протилежними кутами зору на певні питання.

"Молодь говорить" є частиною програми "Мріємо та діємо", яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. В епоху фрагментованого дискурсу мета полягає в тому, щоб надати молоді можливість для обговорення різних поглядів на загальні проблеми.

Партнером по реалізації є німецький проєкт My Country Talks.
Хто може взяти участь у "Молодь говорить"?
Наразі ми запрошує представників української молоді від 18 до 35 років. Незалежно від того, прожили ви в Україні все життя чи лише частину його, "Молодь говорить" - це простір для вас, створений щоб ділитися своїми ідеями.
Як обираються партнери?
Ви будете в парі з кимось хто має інший погляд на важливі для країни питання. Програмне забезпечення My Country Talks автоматично підбирає вас відповідно до того, як ви відповідаєте на питання при реєстрації, і на основі місця, яке ви вказали під час реєстрації.

Іноді не вдасться підібрати партнера_ку на основі вашої думки або вашого місцезнаходження. Коли це трапиться, вам запропонують партнера_ку, який_а, можливо, погоджується з вами, але перебуває в іншій частині країні. У рідкісних випадках вам можуть не надати партнера_ку. Якщо це трапиться, ми все одно закликаємо вас взяти участь у прямій трансляції 15 травня 2021 року.

У випадку якщо ви не отримали листа про вашого партнера_рку, будь ласка, перевірте папки "спам" та "промо". Скоріш лист чекає на вас там.
Про що слід говорити?
Якщо ви не домовитесь про інше, ви та ваш_а партнер_ка проведете немодеровану приватну розмову. Це може здатися лякаючим, але не відчувайте тиску - вам не потрібно вирішувати великі державні проблеми. Мета просто створити відкриту розмову між двома людьми, які, мабуть, ніколи не зустрілися б.

Окрім знайомства зі своїм партнером_кою по розмові, ми закликаємо вас разом переглянути питання опитування та послухати думку одне одного. Ми також опублікували Принципи та механізми побудови діалогової розмови, щоб допомогти вам вести приємну розмову.
Як налаштувати дзвінок?
По-перше, ви та ваш партнер_ка маєте призначити зустріч на 15:00 15 травня 2021 року. Щоб поспілкуватися, ви можете безкоштовно користуватися будь-яким мессенджером, що вам подобається, або відеосервісом, або просто старомодним телефонним дзвінком.
Перед дзвінком радимо вам прочитати наші Рекомендації для гарної розмови онлайн.
Що робити, якщо я почуваюся некомфортно з партнером_кою по розмові?
Ми знаємо, що призначити зустріч з незнайомою людиною, особливо з іншим поглядами, це виклик. Ось чому ми просимо згоди обох партнерів після підбору. Після створення пари учасники домовляються про майбутню зустріч. Якщо вам стало некомфортно під час зустрічі, ви завжди можете її зупинити.

Примітка: Якщо ви зі своїм_єю партнером_кою не домовитися про майбутню зустріч, або вирішите її припинити, ви, на жаль, не зможете її повторити.
Хто зберігає мої дані і що з ними відбувається?
Коли ви реєструєтесь, ваші особисті дані, а також відповіді на запитання обробляються та зберігаються програмою My Country Talks.
IREX має доступ до вашого імені та відповідей.
Після події ваша інформація буде назавжди видалена з усіх баз даних. Частина вашої інформації може бути використана для дослідження тенденцій події, але лише як частина анонімної сукупності. Ми не зберігаємо особисті дані або дані, що ідентифікують особу. Ви можете дізнатись більше, прочитавши нашу повну політику конфіденційності.